Veiling 2020 - Nothing else matters

Nothing else matters
7 maart 2020
Ga naar de inhoud

Veiling 2020

Canvas van een topzangeres van Nederlandse bodem, namelijk Anouk! Dit canvas is uitgebracht ter ere van haar Nederlandstalige album "wen d'r maar aan".

afmeting 60,5 x 60,5

Startbod 15 euro

Hoogste bod: Ron van L. 22,50 euro

Een limited edition van de prachtige cd Thuis van Marco Borsato. Om het feestje compleet te maken is deze ook nog eens persoonlijk gesigneerd!

Hoogste bod 20 Thea v H.

Fun rijles van Smits rijopleidingen op de vrachtwagen. Deze rijles kun je volgen met een Daf XF Euro6 automaat. Een prachtige beleving, waarbij je met een machtig groot voertuig door de regio Oss mag touren.

Startbod 40 euro

Hoogste bod: 55 Petra K

Bouwpakket van het innovatiecentrum verkeer en logistiek

Het is een bouwpakket met een zonnecel, deze rijdt dus echt op zonne-energie. Het gaat om de Solar auto van het SolarTeam Eindhoven.

Met deze Stella Vie zijn ze 2 jaar geleden wereldkampioen geworden!

Het Solarteam wordt rij-technisch getraind door mensen van Smits Opleidingen/ICVL om verantwoord en veilig aan te komen in Adelaide Australië.

( 2 maal beschikbaar in de veiling)

Hoogste bod 30 Matthee F.

Bouwpakket van het innovatiecentrum verkeer en logistiek.Het is een bouwpakket met een zonnecel, deze rijdt dus echt op zonne-energie. Het gaat om de Solar auto van het SolarTeam Eindhoven.

Hoogste bod Wouter B 25 euro